Bero Polska – partner súťaže

Spoločnosť Bero Polska, ako renomovaný importér surovej kávy, bola založená v roku 1992 v poľskej metropole Varšave. Od úplného začiatku je súčasťou globálne uznávanej Neumann Kaffee Gruppe, predstavujúcej jednu z celosvetovo popredných spoločností v oblasti obchodu so zelenou/surovou kávou a súvisiacich služieb.

V roku 1996 sa Bero presunulo do Gdyně, prístavného mesta známeho svojou rozkvitajúcou lodnou dopravou a v blízkosti Gdaňska – jedného z najväčších európskych prístavov.

Bero Polska Sp. z o.o. podporuje a zásobuje pražiarne kávy v Poľsku, v strednej aj východnej Európe. Portfólio spoločnosti Bero zahŕňa kávy z každého segmentu trhu:

• Komerčné kávy odrôd Arabica a Robusta
• Bezkoofeínové kávy
• Specialty kávy
• Certifikované kávy
• Mikroloty kávy
• Instantné kávy (práškové, aglomerované a lyofilizované).

Členstvo v prestížnej nadnárodnej skupine Neumann Kaffee Gruppe, strategická geografická poloha, desaťročia skúseností a vášeň pracovného tímu umožňujú spoločnosti Bero objavovať, získavať a dodávať najlepšie kávové zrná z celého sveta. Misia firmy spočíva vo vytvorení efektívneho logistického reťazca od kávovej plantáže až po pražiareň a v podpore a starostlivosti nielen o európskych klientov, ale aj o poľnohospodárov a plantážnikov kávy v krajinách pôvodu. Programy a projekty, ktorých je Bero súčasťou, prispievajú k zlepšeniu životných podmienok na plantážach a majú pozitívny vplyv na kvalitu kávy.

IT’S ALL ABOUT COFFEE!
VŠETKO JE TO O KÁVE!

Bero Polska je hrdým partnerom Festivalu Káva Čaj Čokoláda Košice 2024 a partnerom súťaže Slovak Roasting Masters Košice 2024, ktorá sa koná 22. marca 2024 v Kunsthalle / Hala umenia Košice.